Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek, ez jó vétel lenne?

Reflmix kérdése:

Szerintetek, ez jó vétel lenne?

Figyelt kérdés
[link] Egy ilyesfajta mini HD kamerát szeretnék majd rendeli,és hogy ez ideális országúti biciklizés közbeni felvételre? Tudom a legjobb a GoPro HD lene csak az 100.000 forint körül mozog és annyit nem tudok rászánni! Ez ideális lenne sportolás közbeni felvétel készítéséhez? És Strapabíró ez a kis kamera Szóval nem kell hogy vízálló legyen de az is jó lenne hogy ha egyszer le esik akkor nem megy ripityára..

2013. júl. 19. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

ránézésre annyit sem ér meg, nem jó semmire az ilyen !

a strapabíróságról nincs mit beszélni, mert a létező legolcsóbb műanyagból van !

http://www.youtube.com/watch?v=0_yxRr-XBQ0

2013. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis ANNYIRA rossz videót nem csinál a képkocka/mp viszonylag jó benne csak hát nem tudom.. GoPro-t vennék szívem szerint csak azt írtam hogy használtan is 80.000ft :/
2013. júl. 20. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
elég drágák ezek az akciókamerák !
2013. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,és ezért gondoltam egy ilyen olcsóbbra,de egyszóval megérné megvenni ?
2013. júl. 20. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon vacak...
2013. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!