Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kinti videók készítésére...

Kinti videók készítésére legalkalmasabb és legköltséghatékonyabb kamera?

Figyelt kérdés
Szóval kajàs shortokat meg full videókat szeretnék készíteni leginkább kint a természetben, mindent az alapoktól akarok kezdeni. Hozzátok fordulok segítségért, szóval erre a feladatra kellene egy kamera, ami képminőségben megfelel a mai elvárásoknak, viszont nem egy ultraprofesszionális gép árával vetekszik ami mondjuk 500 ezer. 100-200 között sokkal barátibb lenne, ha van egyáltalán ebben az árkategóriában. De mindent is meghallgatok tőletek, tippeket, tanácsokat, bármit. Köszi nagyon szépen előre is!
2023. ápr. 21. 09:56
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:
52%
100-200E Ft-ért nem biztos kapsz olyat, amivel jobb felvételt készítesz, mint egy mai csúcs mobillal. Ezzel azt akartam mondani, ha van drága okostelefonod, egy kis kézi gimbal-t elég lenne venned esetleg külső mikrofont hozzá és kehet gyártani a videókat. Ezeknek a legnagyobb ellenségük az alacsony fény, de kint, szép napos időben minőségi felvételt lehet készíteni. Persze ez csak az én véleményem. Lehet tudnak írni, mondani olyan kamerát, ami ennyiért jobb választás lehet, vagy ha nincs komolyabb mobilod, akkor felejtős, amit írtam.
2023. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mivel kinti felvételeket akarsz, remélhetőleg nappal, így a legjobb megoldás neked a már meglévő mobilod, ha a kamerája nem pont csapnivaló. Felrakhatod egy olcsó kameraállványra egy kis adapterrel (ilyesmivel: [link] ). A hangot pedig külön vedd fel, a mikrofon legyen minél közelebb a beszélőhöz, erre is alkalmas egy régebbi mobil egy diktafon appal.
2023. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen nektek a válaszokat!
2023. ápr. 21. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az full videó? Monsjtok el, mert ha nem tudom meg leugrom a szőnyeg széléről!

Kezdésnek egy telefon elég.

2023. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fillérekért kapni pl Lumia 950-eseket, amelyen nagyon jóminőségű videót rögzítettek. (fillérek alatt nyilván nem leszólva 20-30ezer forintot)
2023. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet megválaszolni.

milyen fényviszonyok stb? ha lakásban, akkor ott bizony a 700 ezres kamerám se mindig készít jó minőséget még plusz fénnyel se.

kellene ismerni a részleteket, erre így nehéz válaszolni, de van egy megérzésem, h ilyne feltételekkel a telefonos videofelvétel marad a legjobb megoldásnak.

2023. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!