Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Regebben csomo csaladi felvete...

Regebben csomo csaladi felvetelt csinaltunk kameraval. Ez manapsag mar nem annyira "divat". Hogy lehetne ujbol elkezdeni?

Figyelt kérdés
Eleg butan lett megfogalmazva a kerdes,de a lenyeg,hogy mar nincs kesztetes arra,hogy elokeruljon egy rendezveny vagy szuletesnap alkalmaval a kamera.
2023. máj. 5. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Manapság telefonnal készítik a videókat.


Én azt tapasztalom, hogy egyre több "családi videó" készül, mert kéznél van a megfelelő eszköz.

2023. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Es keszulnek jo felvetelek vagy csak ilyen 20mp-1perc valogatasok?
2023. máj. 5. 11:03
 3/13 Morzsi007 ***** válasza:
88%
Én családi bulikon kis drónnal (Mavic Mini) és mobillal készítek felvételeket, összevágom és egy zenét rakok alá. Kb 2-4 perc hosszúságú a végeredmény, amit kb 15-20 rövid videóból rakok össze, a lehető legigényesebben elkészítve, ami tőlem telhető. Aztán feltöltöm Youtube-ra nem nyilvános videóként, így csak link birtokában nézhető, ha valakit érdekel megkapja a linket és megtudja nézni. Már 10 éve csinálom. Eleinte nem volt légi felvétel és gyengébb minőségű volt az egész. De ennyi idő után jó visszanézni. Sokan ott rontják el, hogy hosszú folyamatosan felvett több perces videót készítenek és unalmas lesz.
2023. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez ember, és eseményfüggő. Ha nincs olyan különös történés, amit megérné több percig videózni, akkor minek?
2023. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Morzsi007 ***** válasza:
80%
Meg kirándulás, túrázást is megörökítek hasonló módon, évente 1, 2-t.
2023. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Talaltam olyan csaladi felvetelt is,hogy csak le van teve a kamera egy fix pozicioba es totálba veszi a nappalit. 1.5oran keresztul ahogy neha valaki bejon vagy a csalad eppen ebedel. Csomo felvetelt jatszottam at VHS-rol.
2023. máj. 5. 11:27
 7/13 Morzsi007 ***** válasza:
Az is izgalmas lehet. 🙂
2023. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hintalow ***** válasza:
100%

Már nem akkora szó egy felvètel, hogy annyit foglalkozzanak vele, mint amikor ritkaság számba ment egy kamera. Gondolom telìtődtek vele az emberek.

Mi is max egy kèt kèpet kattintunk egy születèsnapkor ès kèsz, hiába van ott egy valag videó meg kèp a 90-es èvekből, soha nem nèztük meg a kèszìtèse után 😅

2023. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát nem volt az. Bejátszani se. De el van mentve az utokornak. Gyerekeknek majd mutogathatom,hogy kik voltak a felmenoik
2023. máj. 5. 12:04
 10/13 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ennél már csak a 2db DVD lemezes esküvői felvételek voltak jobbak. Nem tudom van-e olyan ember, aki egyet is végignézett, bele pörgetés nélkül.


A másik, mikor össze-vissza rángatott portré video készül, és nem a Tiktokra szánják. Ez lehet csak engem zavar.

2023. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!