Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hogy már nem lett dívát...

Hogy hogy már nem lett dívát hogy két évente cserelgetik okostelefonjukat az emberek? Miért használjak legtöbb ember már 4èvig is telefont?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanezt magyarul is le tudod irni?
2023. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Mert már 6-7 éve nincs érdemleges változás.

Androidnál talán az S10 hozta az áttörést, de már előtte az S7 is bőven kielégítette a felhasználói igényeket, az Apple meg nyilván mindig úgy igazította a telefonokat, hogy a legtöbb usernek jó legyen szóval a 12 óta már közel tökéletesek.(azok után hogy a 11-t jól elszúrták a Pro kivételével)

2023. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
63%
Drága újat venni, ingatlanba kell befektetni, nem telefonba vagy kocsiba ezek nem érik meg.
2023. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert már túl sok újítást nem tudnak ezekbe beletenni hogy megérje váltani. Meg azért egy 3-4 éves telefon még simán használható főleg a minőségi darabok és nem az olcsó vagy középkategóriásra gondolok. Ha valamelyikbe az akku merül gyorsabban már arra is ott a powerbank így sokaknak az sem gond hogy gyorsan merül. Meg nyilván drága is, mostanság minden is drága és nyilván nem a telefon csere a legfontosabb főleg ha még jó a régi.
2023. márc. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Én aktuálisan csúcsgategóriás samsungomat 2-3 szériánként cserélem, viszont én rengeteget használom a telefonomat.
2023. márc. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
2# 11-et használok kettő éve, képzeld el, hogy egyetlen egyszer se fagyott még le vagy mondott volna szombatot.
2023. márc. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom kik körében volt ez divat, de gondolom akik cserélgették, rájöttek: a másik se ad nagyobb élményt, vagy nem jobb annyival, használják ami van amíg be nem lassul.

Esetleg a nagyarányú áremelkedés ráirányította figyelmüket, hogy másra is kell költeni.

2023. márc. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
azért mert nem éri meg . 3-4 ėvet simån ki birnak mobilok.
2023. márc. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem most is lecseréli, aki teheti. Én meg régen is 4-5 évente váltottam.
2023. márc. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanúgy néz ki már mindegyik. Egy fekete téglalap.
2023. márc. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!