Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit tegyek ha csak ez érdekel?

Mit tegyek ha csak ez érdekel?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy szinte csak a fotózás, és a fotótermékekkel való foglalkozás érdekel, de nem tudom hogy ez csak menekvés a hétköznapokból vagy pedig ez lenne a jó karrier nekem?


Annyira telített a piac fotósokkal hogy lehetetlen, minek állnék be én is még egynek? Már nem olyan mint régen, hogy volt néhány fotós és jól megélt belőle mert valóan szakmának számított.


Főleg így hogy már végzettség sem kell hozzá, "csak" jó felszerelés (pénzesek előnyben), jó szem, és egy jó nagy adag marketing meg duma.


Keresem mai napig mi érdekelne mi kötne le, miben tudnám elképzelni a jövőmet és nem és nem találom, olyan szinten vagyok már, hogy komolyan szuicid gondolataim is vannak.


2023. máj. 9. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább egy pszichológus kéne.
2023. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire rá vagy gerjedve a témára, akkor minden bizonnyal sokkal jobban csinálnád mint a kényszervállalkozó fotós aki mindenhol máshol lenne szombat délután, csak nem egy esküvőn, nyakában a sok kilós felszereléssel.

Vagyis ha tudod, szereted, élvezed csinálni, akkor tudnád azona szinten csinálni, hogy meg is tudj belőle élni.

2023. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mojjo ***** válasza:

A kettessel egyetértve egy próbát megér a dolog ahelyett, hogy már eleve feladnád és meg sem próbálnád.

Van esetleg galériád fent a neten?

2023. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mojjo ***** válasza:
Egyébként ha fotótermékekkel is szeretsz foglalkozni, akkor a fotózás mellett megpróbálhatsz elhelyezkedni eladóként egy fotósboltba.
2023. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Debrecenben van legközelebb a Tennofoto ami talán nagyobb üzlet. Felénk nem sok semmi van egy megyeszékhellyel arrébb.
2023. máj. 9. 11:34
 6/6 Mojjo ***** válasza:
100%
Igen, az emberekkel gyakorta megesik, hogy költözniük kell pl munkalehetőségek miatt.
2023. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!