Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon z7ii vagy Canon eos r6 ii?

Nikon z7ii vagy Canon eos r6 ii?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a Nikon z7iinek milyen az autófokusza.

Azt hallottam hogy ugyanaz mint a z6ii é. Ami a Canonnál jóval gyengébb...

Szerintetek a Canon r6 ii jobb választás mint a Nikon z7ii?



2023. jún. 7. 10:08
 1/3 Mojjo ***** válasza:
Nem ugyanaz az AF rendszer dolgozik a Z7ii-ben, mint a Z6ii-ben, a Z7ii-é komolyabb, fejlettebb. Ennek ellenére a Nikon milc-ek nem épp az autofókusz képességeikkel emelkednek ki a többi gyártó közül, mondjuk így. Ha az AF a fő szempont, a Canonnan jobban jársz. De egyébként ez két igencsak különböző váz. Tájfotóra pl biztos nem a Canont választanám, sportra meg biztos azt.
2023. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem hibrid gép kell.

Tudjon videózni,tájfotózni,portrézni.

Nem várom el hogy a maximumot hozza mindenből. De azért egy jó közepes teljesítményt tudjon hozni.

2023. jún. 7. 15:46
 3/3 Mojjo ***** válasza:
Kell neked a 40+ MP felbontás? Ha igen, akkor Z7ii. Ha nem, akkor egyértelműen R6ii. Vagy Panasonic S5ii - videóban mindet veri.
2023. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!