Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlot...

Milyen fényképezőgépet ajánlotok kezdő / hobbifotozáshoz?

Figyelt kérdés
Utazásaim során szeretném haszánli a gépet, főleg épületeket és tájképeket készíteni. Ami fontos lenne hogy a színeket szépen kiemlje. Teljesen laikus vagyok, az elméletet már elkezdtem olvasgatni. A következő márkákban gondolkozom; Fujifilm, Canon, Nikon, Sony. Ha esetleg van valami más ajánlásotok szívesen hallgatnám. A keretem 100-150K Huf.

2023. okt. 28. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Az okostelefonod jó lesz.
2023. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A színeket a szoftveres rész emeli ki, ezeknél az ócó gépeknél is van eleve pár fokozat (4 lefelé, 4 felfelé), amelyek között választani lehet, és azon kívül számítógépes utómunkával lehet még tovább húzgálni a gagyiság csúszkáját.
2023. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A keretedbe pont belefér egy Olympus E-M10 II például.
2023. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100-150 az nem sokra elég. Ennyiből gyengébb teljesítményű gépek kozul tudsz válogatni.
2023. okt. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz. A telefonod tökéletes.

Legalábbis mindaddig, amíg nem tudod egyértelműen megfogalmazni, miben marad el az elvárásaidtól, mi az, amiben többre van szükséged.

2023. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszi a választ. Sajnos a telefonom elég béna képeket csinál ( samsung a14) ezert gondoltam hogy veszek egy gépet és legalább párhuzamosan tanulom / szokom a használatot.
2023. okt. 29. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem (bár úgysem fogod megérteni/elhinni): a telefonod egyáltalán nem csinál béna képeket. Pontosabban nem a telefonod csinál béna képeket.
2023. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Egy 100 ezres fényképezőgép sem fog sokkal jobb képeket készíteni.

Fél év után megunod és a szekrény mélyén fog csücsülni vagy eladhatod a vételár töredékéért.

Ha veszel, akkor használtan vegyél. A használt piac tele van eladhatatlan, belépőszintű gépekkel. A márka teljesen mindegy. A gyakoribb márkák (Canon, Nikon) talán azért jobbak, mert könnyebben találsz hozzá használt cuccokat.

2023. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ismét! Természetesen csak használtat szeretnék venni, ezt elfelejtettem írni.
2023. okt. 29. 13:31
 10/14 nnnn5555 ***** válasza:
Ennyiből felejtős, inkább másik mobilt vegyél.
dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!