Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » NBD digitális fényképezőgép,...

NBD digitális fényképezőgép, vélemény?

Figyelt kérdés
50-70 ezer forint között mozog, és csak emagon láttam. Kezdő amatőr hobbi fotós. Ti mivel fotóztok és mit fotóztok?

2023. nov. 2. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bemásolnád azt az emagos linket?
2023. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bakker megnéztem mi ez az nbd, ez még viccnek is rossz.

Illetve nem, végülis felnevettem mikor megláttam, szóval viccnek tulajdonképpen jó.

2023. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne.

Pénzkidobás

2023. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó használt gépet kapsz ennyiért. Ez vacak.
2023. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2023. nov. 3. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még rossz viccnek sem jó.
2023. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül nem tudsz semmit erről az NBD márkáról. Egy noname márka, amit soha senki nem tartott nyilván semmilyen téren. Valahol összerakják, milyen alkatrészek belekerülnek és valamire lehet használni - de hogy milyen minőségben és mire alkalmas, azt leginkább a fene tudja.


Fényképezőgép gyártóként ismert márkák: Canon, Nikon, Fuji, Pentax, Olympus


Nem hagyományos fényképezőgép gyártók, de nagy nevű elektronikai gyártók, akik régebb óta foglalkoznak videókamerákkal és ma már fényképezőgépekkel is:

Sony, Panasonic, Samsung


Ebben az árfekvésben újonnan csak nagyon szerény tudású gépeket árulnak, ami épphogy versenyképes minőségben egy jobb okostelefonnal. Leginkább mert pont ugyanazon spórolnak ezeknél is, mint a telefonoknál: optika mérete és minősége.


Ahogy már írták, ennyi pénzért inkább használtan vegyél egy régebbi gépet, azok közt már egész komolyakat is lehet kapni. Nem a legújabb technikát, viszont akár fényévekkel jobb minőségben is.


(Mondjuk, aki annyira nem ért hozzá, hogy az NBD-t nem érdemes megvenni, annak a használt fényképezőgép vásárlás pláne kockázatos lehet sajnos. Boltban érdemesebb lehet használtan vásárolni, mert ott használtra is adnak garanciát - viszont pont emiatt drágább is így használtat venni, mint ha az előző tulajdonostól vennéd meg, aki nem ad rá garanciát.)

nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!