Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Segítene valaki egy képről...

Segítene valaki egy képről kéne eltávolítani egy tárgyat?

Figyelt kérdés
Van egy kép amit készítettem magamról, de van rajta egy filter. Egy szemüveg van rajtam, le tudná valaki venni a képről, hogy ne legyen ott a szemüveg? Én próbálkoztam ezekkel a tárgyeltávolító programokkal, de ha le veszem a szemüveget az egész arcom elhomályosodik. Valaki meg tudná oldani hogy éles maradjon az arcom és ne legyen ott a szemüveg? Nagyon örülnék neki. Aki tudja annak elküldöm privátban a képet. Köszi aki segít.😊

jan. 12. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Simán lefotózhatnád magad, de szerintem te valami illegális dologban kérsz segítséget.

Valaki mást akarsz "visszafejteni".

Mekkora sunyi...

Szerencsére ez még Photoshoppal sem oldható meg valósághűen.

jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Küld el, megpróbálom!
jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
😳😳
jan. 12. 10:32
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs mégegy kép az illetőről (rólad), amin szemüveg nélkül van, akkor közel lehetetlen. Miért? Mert a kamera nem látja a szemedet, a szemüveg kerete által kitakart részeket. Lehet próbálkozni, de sosem lesz az igazi ha nincs mégegy képed.
jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Meg is van. Innen letöltheted: [link]
jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha nem sikerült még, küldd át, megnézem mit tehetek.

jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Nekem írt privátot, de nem tudta hogyan kell képet küldeni.

Navajon... feltöltöd valahova és belinkeled! Pélrául a snipboard jó, imgbb, vagy google drive.

De ahogy már pára leírták, ezt lehetetlen megcsinálni. Ha nincs információ amiből helyre lehetne állítani az arcod, akkor nem lehet helyreállítani. Az csak a filmekben van hogy mindenféle pixelhalmazokból a nyomozó ki tudja olvasni nem csak az arcát a rablónak, de a szemében tükröződő feliratokat is.

Ha eltakartad az arcod és nem látszik belőle semmi, akkor ennyitt lehet belőle visszaállítani - semmit.

jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 ez nem igaz.

Ha a szemüveg kerete csak a bőrét takarja ki akkor igenis le lehet úgy szedni róla, hogy nem mondja meg senki. Rengeteget csináltam már.

jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lefotózod magad mégegyszer. Filter nélkül. Szívesen!
jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.... amit kitakar a szemüveg azt nem tudod visszahozni, csak odataknyolni valahogyan AI-val, vagy másolni máshonnan. Az sosem lesz az igazi arca.

De ha ekkora műmájer vagy, akkor tessék, tárd elénk tudományodat, mutass képeket!

jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!