Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoval, 4 napja volt reszleges...

Begedu kérdése:

Szoval, 4 napja volt reszleges korulmetelesem, ezmellett a fitymafeket is eltavolitottak .. Tudnatok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
Nos a problema, hogy nehany helyen gennyezik,azert lila is nemtudom, hogy ez mennyire normalis, es egyik fele mar sebes is elegge . Ezmellett szerencsere odemam is lett.... Tippek/tanacsok? Elore is koszonom mindent! 21/F

#körülmetélés #stresszelek
2020. aug. 29. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos szerintem többet tudna mondani
2020. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy amit sokszor gennynek neveznek, az nem az, hanem nyirok, es a gyogyulas jele. De azert ha kell, mutasd meg az orvosnak. De a genny az gyulladas, eros fajdalom jele, budos is.
2020. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Betadinnal naponta le kell kenni.Az ödéma meg 4-5 hét alatt felszívódik Azzal nem tudnak mit tenni.
2020. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem baj, hogy sebes? Az nem gatolja a varratot? Olvasok a dolgokrol sokat, amit a dokim mond az csinalom a kamillazast napi 3x ! Akkor betadinnal vekonyan lekenhetem? Illetve ami az odemanal folyik az egyaltalan nem budos, soooot szagatalan.
2020. aug. 29. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ez csak a normalis gyogyulas. Egy gyogyulo seb eloszor csunyabb.
2020. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Illetve, napközben néha-néha fájogat azért, este viszonylag eléggé kellemetlenül szokott fájni, beveszek egy gyógyszert és el is múlik..
2020. aug. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!