Vajda Gábor kérdése:

Nikon Z5-re van megoldás?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik valamit rosszul csinálok mert 4 angol nyelvű videóról is megpróbáltam lépésről lépésre megoldani azt hogy a Nikon Z5 - ösöm laptopra csatlakozzon wifin keresztül,de valahogy mindig elakadok ott hogy újra megnyitjuk a transfer utility-t...mert nekem csak az alapablak jelenik meg másodszor is...ezeknek meg egy olyan ahol rá kell okézni hogy Az az a gép.Valahogy nem sikerül előhozni...

Olyan válaszolót kérek aki már csinálta ezt és működik neki.

Nikon Z5 csatlakoztatás számítógépre wifin keresztül!

Lépésről lépésre...


Azt se értem hogy miért nincs egy jó vastag könyv hozzá használati utasításként...mert ami van...az a 70 oldal szinte a nullával egyenlő.


A kijelzőn is ezer dolog van sokat nem is tudom micsoda!

Ha nincs rendes leírás nem is tudom msg sehonnan...


Tud valaki segíteni?



jan. 24. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ilyen gepem van, de ket eset lehetseges

1) mindkep eszkoz kamera, szamitogep, csatlakozik az otthoni wifi halozathoz.

2) a fenykepezogep letrehoz egy wifi halozatot, amihez a szamitogeppel csatlakozni kell.

jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Z5 hoz van a neten leiras. Meg kell keresni vagy kerni kell a nikont hogy adjon hozza
jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt a használati útmutató.


[link]

jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Szuper vagy akárki is legyél,Köszönöm a segítségedet! 😍😍😍
jan. 27. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!