Vettem egy e27 foglalatba csavarható wifivel működő kamerát.Sajnos a wifijel nem éri el tehát wifi jelerősítőt is vásároltam utólag 10 méter utp kábellal.Kérdésem az,hogy hogyan lehet a kamerával összehozni ?

Figyelt kérdés
febr. 2. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy a fő wifivel tennéd. A kézikönyvben leírtak szerint be kell állítani a jelerősítőt, hogy kapcsolódjon a fő wifire és azt szórja tovább. Egyes jelerősítőkön van egy ethernet csatlakozó, ami 2 funkciót szolgál: vagy a routerrel tudod összekötni, hogy úgy továbbítsa a kábelen érkező jelet, vagy eszközt tudsz rádugni, és annak továbbítja kábelen keresztül a netet. Ez is benne van a leírásban, hogy mire való a csatlakozója.

Viszont a jelerősítőt mindenképp be kell állítani előtte, hogy milyen SSID+jelszóval szórja a wifit, amire majd a kamera rá tud kapcsolódni.

febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztelettel köszönöm a hasznos tanácsait,az unokám többet fog ebből érteni,és remélem sikerülni fog,Isten áldja magát .
febr. 2. 10:04
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ezek azért elég jó szokták venni a wifi jelet. A beállításnál (wifi, jelszó stb. ) közel kell lennie a routernek ehhez a kamerához, ha sikerült a csatlakozás a hálózathoz utána már mehet távolabb is, persze wifi határon belül. Csak azért írtam, mert lehetséges, hogy csak ez a gond, nem sikerül a kapcsolatot létrehozni a kamera és router között.
febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!