Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépre van...

Milyen fényképezőgépre van szükségem?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy fényképezőgépet arra, hogy a


1. családdal ha elmegyünk, tudjak örökíteni. Pl. Állatkert, nyaralás..


2. szeretek természetben fotózni, illetve tetszik az, ha távolról is tudom fényképezni/esetleg videózni az állatokat, mindez nem megy a minőség rovására.



3.referencia munkáim (építőipar) jó minőségben tudjam megörökíteni.


Most a Panasonic Lumix DMC-FZ300 fényképezőgépet néztem ki. Használtan 100 ezer forint környékén. Mit gondoltok, melyik gép lenne nekem az ideális ilyen árban?



febr. 25. 07:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, tudom hogy objektív kell hozzá, ha távolra szeretnék lőni bár azzal abszolút nem vagyok képben, de első körben a gépet választanám ki
febr. 25. 07:40
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Az egy jó kis mindenes gép, ha kifogsz annyiért egy jót akkor szerintem vágj bele.


"tudom hogy objektív kell hozzá" Ezt nem egészen értem, ez egy bridge gép, nem cserélhető az objektív, de a 24X-es optikai zoom a legtöbb dolgot megoldja.

febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, azt nem erre a gépre írtam, ha esetleg valaki írna egy másik gépet, majd mellé írja, hogy ahhoz jó objektív is kell, hogy távolra lőjjek. :)

febr. 25. 09:03
 4/8 A kérdező kommentje:

2) amúgy nem kicsi a szenzor mérete ennek a gépnek? Jól készített, elmosódott hátteres fotókat is fogja tudni szerinted?


Ilyen árban nem valószínű, hogy el kéne engedjem ezt ugye, jól érzem?

febr. 25. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Egész jókat írnak róla vásárlók.


[link]

febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy egy canon 4000D gondolkozom..
febr. 25. 15:07
 7/8 anonim válasza:
Ha már kezdő canon akkor inkább 2000d, nem sokkal drágább viszont lényegesen jobb
febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, pont ezt vettem. Canon 2000d-t.
febr. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!