Nikon D3100-hoz ajánlana valaki objektívet?

Figyelt kérdés
Szóval nem annyira értek hozzá, ezért is fordulok hozzátok. Egy alap, 55mm-es objektívem van hozzá, de ezzel szinte semmi zoom nincs. Egy olyan kellene, amivel a távolba is fotózhatok, elsősorban vad állatokat szeretnék. Elsősorban a lehető legolcsóbb megoldások érdekelnek, de bármit meghallgatok. Köszi előre is, pacsi!
márc. 7. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
70-300
márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Nikon F bajonetthez, és lehetőleg APS-C szenzorhoz készült objektív kell neked, nem feltétlenül Nikon gyártmányú. Tehát ha Z betűt látsz a nevében, az nem jó. Az F-et nem szokták odaírni. Pl. [link]
márc. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 most komolyan egy 18-140-et ajánlottál neki? Sokkal jobban jár a 70-300-al, hiszen már a 18-55-ös alap objektívvel a lentebbi tartomány már át van fogva. Vadfotózáshoz nagyon kevés a 140mm, még a 300 sem feltétlen lesz elég amit én ajánlottam.
márc. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 Igazad van, a tartományt nem néztem.
márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az infót! Ezek a 70-300-as lencsék használtan is ilyen drágák? Úgy értem, hogy még aliexpressen sem találtam valami noname kínai lencsét.
márc. 8. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem drágák.

Tamron 70-300-at nézz, az egy nagyon jól sikerült optika, nekem is van.

[link]

márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Schlanger Dávidtól már 2x is vettem objektívet, nagyon korrekt eladó, és garanciát is ad a termékre.


[link]

márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"az egy nagyon jól sikerült optika"

300 mm-re kitekerve is?

márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kis pénzből a 70-300 marad, de tudni kell, hogy közepesre rekeszelve lesz megfelelő a képminőség (vagyis alkalomadtán korlátokkal dolgozik)
márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, a fentebb említett 18-140 általános célra egy remek objektív, bár valóban nem vadakra való :)
márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!