Nikon D3100-hoz ajánlana valaki objektívet?

Figyelt kérdés
Szóval nem annyira értek hozzá, ezért is fordulok hozzátok. Egy alap, 55mm-es objektívem van hozzá, de ezzel szinte semmi zoom nincs. Egy olyan kellene, amivel a távolba is fotózhatok, elsősorban vad állatokat szeretnék. Elsősorban a lehető legolcsóbb megoldások érdekelnek, de bármit meghallgatok. Köszi előre is, pacsi!
márc. 7. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 ezt mindenki tudja a 70-300-asokról, de a #6-nak más a véleménye. És 3000-as végen a rekeszelés már az F8-at jelenti (jobban sem lehet, mert akkor is romlik a minőség). Azért kérdeztem rá. Nekem ugyan nem Tamron volt, hanem Canon, de végül is azért adtam el, mert 200 fölött használhatatlan volt, úgy 130-200 között meg már a 70-200/4-esekhez képest kisebb volt a fényereje. Nem jelent sokat az ilyen keresztbe-összehasonlítás, de arányaiban a Canon Canonon paraméterei sem rosszabbodtak jobban, mint a Tamroné a Nikon tesztgépen a volt photozone oldalon. Az egy mérnöki és kereskedelmi csoda lenne, szép képű 70-300-ast 40 eFt-ért kínálva látni.
márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A tamron 70-300-nak amit linkeltem 300-on is jó a képe ennyiből nem kapsz jobbat.

Az, amelyik 49 ezer volt annak a stabilizátora nem működik, azért annyi az ára

márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!