Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen dslr fényképezőgépet...

Milyen dslr fényképezőgépet vegyek 200 ezer Ft-ból 2024-ben kezdőként?

Figyelt kérdés

márc. 18. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
olympus milc-et
márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Használtat.
márc. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Bármit ami belefér a keretedbe
márc. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

2024-ben? Nem 2012-ben véletlenül? Fontos volt hangsúlyozni?

Ennyiért ez az egyetlen kit van: [link]

Ha elég a váz, megkapod olcsóbban is, de más modell nincs.

márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mojjo ***** válasza:
26%
És egészen nevetségesen nem éri meg a 4-ben linkelt egyetlen új modell az árát. Használtan nagyságrendekkel jobb gépeket lehet levadászni ezért a pénzért.
márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha valaki új vackot javasol (mivel ez volt a kérdés), az a baj, ha használt jobbat, akkor meg az, érdekes... Eddig 20 pirosat látok az eddigi válaszokra, és egyetlen zöldet az elsőnél. Nem tudom, kinek milyen elképzelése van a témáról.
márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mojjo ***** válasza:
@6: Szerintem nem baj, ha valaki az újat is linkeli, teljesen korrekt. Mint ahogy az is, hogy emellett felhívjuk a figyelmet arra, hogy a használtakkal jobban jár. Ennek megfelelően nem is pontozták le egyetlen választ sem. De igen, vicces, hogy mindenféle válasz le lett pontozva, anélkül, hogy bármi ellenvélemény meg lenne fogalmazva.
márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mojjo ***** válasza:

pontozták = pontoztam

Autocorrect 👍

márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Csak a tipikus gyakori moment... Én annó egy használt 450D-t kaptam, ami nagyon jó volt kezdésnek. Már akkor sem volt egy mai darab, viszont tanulásnak megfelelő volt. Mai napig mondjuk azt használom és a vicc, hogy még mindig jobb képeket lehet vele csinálni, mint egy telefonnal. Ha pedig utólag picit még hozzá is nyúlsz a képhez Lightroom-ban, ezerszer jobb lesz. Idén lett 16 éves.
márc. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!