Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 15 Pro megéri?

Az iPhone 15 Pro megéri?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó telefon? Akinek van már annak van vele bármi problémája?

febr. 20. 09:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Csak az éri meg.
febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
31%
200k volt talán a telóm aminek jobb a kamerája, és ez töri össze a járólapot titánium meg ilyen szarok nélkül, nem fordítva. Olcsón is lehet kb. ugyan olyan minőséget találni, az enyém is tud 4k-s vidit, meg 960fps-es lassítást, (bár engem nem érdekel lol), tud 120fps-t és 1080 a kijelzője, ami kisebb mint a kiszemeltednek, de vágod egy telefonhoz nem kell akkora felbontás, úgyis kicsi a képernyő, nem nagyon fogod látni. Már csak logika alapján is fölös ezt venni. Nem tudom mi pozitív lehet abban a telefonban, az egész márkában, de ha maga az ios kell neked akkor ignoráld amiket írtam, felesleges is volt. Ha nem akkor a helyedben erősebb gamer telefont vennék ennyi pénzből<3
febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Morzsi007 ***** válasza:
47%

#2-es nincs tisztába a dolgokkal.


Nekem 15 Pro-m van.

Semmi gondom nincs vele, ahogy a többivel sem. Hozza az megszokott Apple színvonalat.

Jelenleg ez a legjobb telefon annak, aki a jelenlegi csúcsot akarja (hardveresen mindenképp), de nem a legnagyobb méretben, ugye azoknak ott a 15 Pro Max vagy az S24 Ultra és még olcsóbb is náluk:). Az aksi idő meglepően jó, persze nem nyomom egész nap, de jó pár órát használom, legalább másfél napot bír, de 2,5-3 nap is eltelik két töltés között.(100%-5% között), persze ez használat függő, de nekem ez így teljesen megfelel. Egy dolog, ami nem tetszik, hogy drága. Az első pillanattól kezdve ahogy megláttam a natúr titanim, ami tetszet, így azt vettem, a többi színről nem tudok véleményt mondani, ez szép és nincs probléma vele.

febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Nincs semmi, legjobb telefon
febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem szeretem ezt a kategóriát, mert úgy így a többsége fanatikus. Szidja az almát, mert alma...

Kérdésre visszatérve:

Piac egyik legjobb telefonja, de piszok drága. Tiszta sor, hogy nem ér annyit amennyiért árulják(de egyik csúcskategóriás telefon sem). DE: Ha IOS-es eszköz kell a legjobbat kapod, azt nem fogja nyújtani egy S24, mert azon egyszerűen más rendszer fut.

Azt kell eldöntened melyik a fontosabb, hogy a rendszer IOS legyen, vagy, hogy ár/értékben mennyire legyen jó.

Mert azt a szintet hozza olcsóbban lazán az S24, support-ban ők is hasonlót nyújtanak. Kamerában simán fej-fej mellett vannak, teljesítményben nincs annyira jelentős(Exynos sem olyan rossz, mint amilyennek mondják).

Szóval szerintem ezt mérlegeld.

Én 15 Pro-t venném, mert iPhone user vagyok de akinek nem számít a rendszer az olcsóbban kap egy hasonlóan jó telefont.

febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#2.Azokkal a telefonokkal csak éppen az a baj, hogy hordozni nem lehet őket, mert olyan vastagok és nehezek.

Meg a szoftvere is többnyire elég vacak, rövid support stb.

De igazából mindig elmondható, hogy az Apple/Samsung pároshoz senki nem mérhető, mert azt nem nyújtja senki mint ők.

És ha már kiad a vásárló érte fél milliót vagy többet, akkor csak ezekért érdemes.

febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2-es: Tudom, hogy van android telefon 16GB ram-mal, meg 200mpx kamerával, de egy iPhone ezeket is felül tudja múlni a kiváló szoftver optimalizálás miatt.

A kérdés arra irányult, hogy ér-e ennyi pénzt, és hogy kell-e tudnom valami mielött megveszem.

febr. 20. 11:53
 8/22 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ezek ( csúcskategóriás mobilok) ennyibe kerülnek.

Lehet venni kevesebbért nagyon jó telefonokat, de azok nem jobbak. Hogy szüksége van egy felhasználónak a felsőkategóriára az nem lényeg, ahogy az sem, hogy egy 250-400 Le-s autót ki tud használni egy tulaj, annak ellenére megveszik. Jobb érzés egy ilyet vezetni, mint mást. Ha 15 Pro-t szeretnél és meg tudod venni, akkor hajrá. Nem kell a körítés :D

febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem hatalmas ugrás volt a 14 Pro-tól, "megéri" a felárat ha az a kérdés.

A sima 15-t nem szabad megvenni, mert elég rossz ár/értékkel rendelkezik(mint úgy általában az összes sima iPhone).

Igazából az Apple tereli a Pro felé a felhasználókat, a 120HZ meg a Zoom kamera nagyon hasznos és kihagyhatatlan dolognak kéne lennie.(csak ha ez benne lenne a simában, nyilván senki nem venné a Pro-t)

febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Nem
febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!