Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Polaroid fényképezőgép tapaszt...

Polaroid fényképezőgép tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, veszek egyet. A Fujifilm termékeket nagyon istenítik, van itt, akinek olyanja van? Milyen?

ápr. 7. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell.

Játszani jó, sokat költeni a nyersanyagra még ideálisabb. Az elkészült fotók nem tartósak, de ötletes lehet bizonyos helyzetekben.

Csak úgy megvenni nincs értelme.

ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Poénnak jó, de ha mindenképp papírképet akarsz rögtön akkor nézz inkább egy ilyesmit. Véletlenül ez is pont Polaroid.


[link]

ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Anno 20 évvel ezelőtt apám Németországban dolgozott ott vett egyet nagy szám volt. Jött is a fotó egyből átlagos volt semmi extra. Jó drága volt a fotópapír bele, szerintem ma is az. Mára viszont minden kép elsötétült nézhetetlen. Anno beszkenneltem őket a család többi más fotójával együtt ezért maradtak csak meg azok a fotók. Természetesen 20 év a technikában nagy idő sokat fejlődhetett. Viszont 8db fotópapír 6500-8000ft ért hát nem tudom.
ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!