Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen olyan ingyenes alkalmaz...

Milyen olyan ingyenes alkalmazások vannak iPad2-re amivel kottákat lehet be scannelni?

Figyelt kérdés
Fontos hogy ingyenes legyen és ne csak sima scanner legyen (olyanom van)hanem kottákat scanneljen!

2011. szept. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy 120-150e-es cuccod és nincs pénzed egy párszáz (max ezer) Ft-os appra. Ez eléggé nevetséges.
2011. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. 90.000-ért vettem újonnan!


2. Nem azért mert nincs rá pénzem hanem, azért mert nincs bankszámla adva a fiókomhoz, ami most van ahhoz most nem adhatok és most macerás lenne újat csinálni. (Szinkronizáció, stb.)


3. Lehet írni fizetőset is csak az előbbiek miatt nem tudom őket leszedni.

2011. szept. 25. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnál hozzá? Bármikor hozzá lehet adni meg törölni is.
2011. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert a felhasználó nem az én nevemen van, amikor csináltam a felhasználót még nem volt számlám ezért egy kamu amerikait csináltam.
2011. szept. 25. 19:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Jöhet fizetős is!
2012. júl. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!