Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen (főleg foci/sport)...

Milyen (főleg foci/sport) alkalmazások vannak Blackberry Curve 9300-ra?

Figyelt kérdés

Eddig egy Bold-ot használtam amit most le fogok cserélni egy másik Bold-ra, de amíg ez a csere végbe megy egy-két hónapig a fent említett Curve-vel fogok nyomulni. Amikor megkaptam fel akartam rá tenni a szokásos kis alkalmazásaimat, de tapasztalnom kellett hogy nem engedi őket a Curve-re...Ami a legjobban megütött az a Sky Sport Foci App volt, az nagyon hiányzik, szóval igazság szerint egy jó sport alkalmazást keresek, ahol tudok nézni minden eredményt, statisztikát, stb. De ha valaki tud még olyan programot ami neki bevált, és szerinte hasznos, akkor arra is szívesen ránézek. Egy-két hónapig el vagyok majdnem minden nélkül, de valami focis eredmény nézegető nagyon kellene...


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 29. 21:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!