Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan csináljak jó képeket?...

Hogyan csináljak jó képeket? (FELPONTOZÁS)

Figyelt kérdés

Valami technikak. Ilyen a fényképezőm. [link]

Tudom, h nem valami nagy nikonos vagy amilyen van az igazi fényképészeknek, de azért lehet hasonló tiszta képeket csinálni. De hogyan? Olyan tiszta képeket akarok és élethűeket. Hogy fényképezzek milyen modban? nagyon tetszenek az olyan képek ahol a háttért halvány és én tiszta. Az ilyeneknek van a photoshop is.



2012. jún. 10. 18:33
 1/1 anonim válasza:

Nekem is van ilyen gépem, de nagyon nem szeretem, nem készít jó képeket, csak szabadban.

Amiről te beszélsz, azt a mélységélesség beállításával (is) tudnád eszközölni, de ezen a gépen nem lehet. Portréfotózásnál jó megoldás erre, ha távolabb mész a "tárgytól", rázoomolsz, ekkor jobban elmosódik a háttér.


Egyébként pedig csak a javasolt beállításokkal tudsz dolgozni, figyelj arra, hogy mindig olyan opciót használj, ami javasolt.

2012. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!