Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök pc utáni képeket...

Köldök pc utáni képeket szeretnék látni. A sebhelyről. Nagyon látszik a nyoma? Szerintetek szép? Csináltassak? Mert mindenkinek ilyen van már :D de képet szeretnék a sebről. Köszi.

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 21:35
 1/6 anonim válasza:
Milyen seb..?
2012. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ami ottmarad ha kiveszed...aza két kis pötty
2012. jún. 2. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 évig volt köldök pc-m és most fél éve már annak, hogy kivettem a köldökömből. Egy kb 2mm-es pötty látszik a közvetlen a köldök felett, a másik lyuk abszolút nem. Olyan mintha egy kis heg lenne, de nem annyira feltünő. De tény és való, hogy látszani látszik:)
2012. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem van köldök piercingem..

De ha megcsináltatod miért akarod kivenni ? Na mindegy a kérdésedre válaszolok..

Amikor szúrják utána egy jó darabig rossz lesz meg fáj.. Nekem 1 hónapig biztos be volt gyulladva.De nem sebes meg semmi..Hát igen.. Látszik rendesen a helye ha kiveszed. De szerintem egy idő után az összébb húzódik.. Csak amikor átszúrják utána ne vedd ki mert nehéz vissza rakni meg nehezebben gyógyul.De egy kis idő után nem lesz vele semmi baj :))

2012. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönömszépen a válaszokat... utolsó: hát tudod előre gondolkozok, tervezek és ha a jövőben jönne egy kisbaba (mert nagyon szeretnénk a párommal) akkor ki kell vennem... és hogy látszani fog-e ... de ez még jópár év... lehet csinlátatok akkor:D
2012. jún. 3. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 2006-ban csináltattam. 2009-ben terhes lettem, 4. hónapban vettem ki, de szülés után 2 héttel visszaraktam.

Egy 2 cm-s stria van a köldököm felett, kb ennyi.

2012. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!