Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek megéri ha a Nikon...

Szerintetek megéri ha a Nikon D3000-ret veszem? Egyáltalán lehet még kapni? És ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon megtetszett de néztem az üzleteket és valahogy nem találtam:( kérlek segítsetek,nagyon fontos és sürgős!! köszönöm

2012. júl. 15. 12:07
 1/1 anonim válasza:

Én eladom az enyémet olcsón, egy éves kb, azt hittem használom majd, de nem nagyon. Túl sokat tud ez a gép számomra és alig használom. Eredeti fényképezőgéptáskával, ami mellé minden kábel meg minden elfér, sandisk memkarival, az eredeti objektívjével, meg vettem hozzá távirányítót, kis állványt... Gyönyörű képeket csinál amúgy így is, hogy nem vagyok szakmabeli, csak az alap programokat használom rajta és tele van okos dolgokkal, lehet benne gyroskóp is, szal elfordul a képernyő, ha forgatod meg ilyenek, bár ezek le vannak írva a neten is.

Ha kell adok elérhetőséget

2012. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!