Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőgépet válasszam?

Melyik fényképezőgépet válasszam?

Figyelt kérdés

1, [link]

2, [link]

3, [link]


vagy inkább úgy kérdezem: Ti melyiket választanátok?



2012. júl. 16. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

En mindig az alabbi szempontokat nezem gep-ugyben:

- opticai zoom merete

- aku


Mindegyiknek 5x a zoomja.

Az egyik 2011-es, a masik ketto 2012-es. Ha a 2011esben valami nem volt jo, akkor azt a '12-esben mar tutti megjavitottak.

A ket '12-es kozul az L25-nek van ceruza elemes aksija. Ez mindenkepp elony a toltos aksival szemben, ugyanis a legtobb benzinkuton kapni ceruza elemet, es abbol vihetsz magaddal egy tucat extrat (tolthetoset termeszetesen, amit otthon mar elore feltoltottel), viszont az erdo kozepen nem tudod mivel tolteni a lemerult aksit!

szerintem...

2012. júl. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

".., viszont az erdo kozepen nem tudod mivel tolteni a lemerult aksit!"


Ez igaz, viszont ezt én úgy oldottam meg, hogy vettem még három utángyártott pótakkut kb háromezervalamennyiért darabját, így összesen négy db van hozzá az eredetivel együtt. :-)


Igaz, eddig még nem fotóztam tele soha egyszerre a 32 gigás kártyát, de amennyit minden önkorlátozás nélkül eddig egyhuzamban fotóztam, azzal a második akkut sem merítettem le egy út alatt soha teljesen, pedig imádom közben vissza-vissza nézegetni, mi hogyan sikerült.


Az is igaz, hogy tartós ceruza elemhez bárhol hozzá lehet jutni, ahol be tudsz térni legalább a civilizáció szélére, ha éppen azt választod.


Talán ami még szempont lehet akku/elem okán, hogy télen hidegben a Lítium-ion akkuknak nagyon le tud csökkenni a kapacitása, (gyakorlati tapasztalat /bringa világításhoz használt akkunál/) akár digikameránál is a harmadára lecsökkenhet a működési idő, amikor mínusz néhány fokban kint használod.

2012. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit szólnál ehhez : [link]


Itt egy ezzel készült kép, a legnagyobb látószöggel és a legszűkebb telével : [link]

2012. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!