Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Az "ICICI Bank Online payment"...

Az "ICICI Bank Online payment"-en való utalás az átverés?

Figyelt kérdés
A fényképezőgépem szeretném eladni, és Angliából akarják megvenni. Az illető állítólag elutalta az összeget az ún. ICICI Bank Online payment-en keresztül. Ám én csak akkor kapom meg a pénzt ha a postán kapott szelvényt elküldöm nekik. Magyarul előbb fel kell adnom hogy aztán ez a bank utalja nekem a pénzt. Hallottatok már ilyenről? Megbízható? A "banktól" ugyan kaptam egy emailt, de azt nem nagy kunszt megírni akárkinek. Nagyon segítene ha valaki írna hogy ez vajon átverés e?

2012. júl. 29. 15:13
 1/3 anonim válasza:

Indiai bankról van szó. Nézd meg a honlapjukat a tudnivalókról.


[link]

2012. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BoSzilvia válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy mi lett a sztori vége?

Elküldted a fényképezőt, vagy inkább hagytad az egészet?

Velem is történt most hasonló és nem nagyon hiszek benne....

Köszönöm!

2014. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ÁTVERÉS!!! Ne küldjetek el semmit külföldre, amíg nincs a saját számlátokon a pénz! Afrikai barátnak Angliából..stb
2014. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!