Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdv! Vaterán előreutalással...

Üdv! Vaterán előreutalással vásárlás mennyire biztonságos? Volt már olyan akit áthúztak, vagy többnyire muszáj betartani a szabályokat az eladóknak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eddig ritkán vásároltam előreutalással, de eddig nem volt rossz tapasztalatom.

Érdemes megnézned az eladó értékeléseit, szerintem ha nincs negatívja, akkor megbízhatsz benne.

Illetve megbeszélhetitek az utánvétet is; nem tudom, hogy működik pontosan, de egyszer én így kaptam meg a csomagot. Akkor kellett kifizetnem, amikor megérkezett a csomag.

2012. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utánvétellel az a gond, hogy nem szeretik az eladók:)
2012. febr. 27. 17:43
 3/5 anonim válasza:
Termeszetes hogy elore fizet az ember... Azt meg latod hogy milyen ertekelesei vannak az eladonak. En ugyan csak ebayrol rendelek, de sose vertek at. A csalokat hamar ki szoktak szurni.
2012. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Csatlakozom az előttem szólóhoz: bevett dolog, hogy előre fizet az ember (szép is lenne habiztire elküldeni egy terméket és várni, hogy van-e kedve fizetni az illetőnek). Ezek az aukciós oldalak arra specializálódtak, hogy kiszűrjék azokat (bármely oldalról, akár eladó, akár vevő), akik nem tartják be az eladót és vevőt kötő üzletszabályzatot. Ergo ha fizetsz, ő köteles postázni, ha te megveszel valamit, azt köteles vagy kifizetni és várni a postást. Én sokszor vásároltam már e-bayről külföldről (USA, Anglia) és itthonról is, jó szívvel ajánlom.
2012. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ebayon ha azt írja hogy paypallal kéri a fizetést (mármint az eladási oldalon), akkor nem is kell vele konzultálni, csak megveszem fizetek rögtön és küldi?(USA)
2012. márc. 12. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!