Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Panasonic DMC-FX01-hez alkatré...

Panasonic DMC-FX01-hez alkatrészt honnan lehetne szerezni?

Figyelt kérdés

Apum talált egy Panasonic Lumix DMC-FX01-es gépet.

Viszont nincs hozzá ugye se töltő se kábel semmi, csak a gép meg ami szokásosan benne van.

Honnét lehetne hozzá normális töltőt venni?

eBay-en néztem és ott ami gyári az nagyon drága, utángyártottból meg nem tudom, hogy melyik az ami már jó minőségű.

Használtan lehetne hozzá kapni eredeti tötlőt?


A használati utasításban ez szerepel:

Az akku: CGA-S005E

Töltő: DE-A11B kiderítettem, hogy jó hozzá a DE-A12 is.

Kábel: K1HA08CD0007

A kábelből nyilván jó lehet más is, de fogalmam sincs, hogy ez milyen pontosan.



2012. szept. 30. 18:37
 1/3 anonim válasza:

Szia!

[link]

meg vegyél hozzá egy kártyaolvasót(másra is tudod használni!) és kész is!

2012. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végre valaki.

Mivel töltsem az akkut? Az egyik boltban ajánlottak egy univerzális töltőt, de kb többe kerül, mint amennyit a gép ér.


Az rossz ötlet, hogy van itthon akku töltő (AA,AAA) annak ha a negatív és pozitív pólusait rákötöm az akkura az jó megoldás lehet?

2012. okt. 7. 21:10
 3/3 anonim válasza:

[link]

Ez a hozzá tartozó töltő,én nem próbálkoznék minden féle barkács megoldással,mert ha valami nem jó akkor lehet,hogy valami kukába kerül!!

2012. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!