Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyit ér ez a fényképezőgép?

Mennyit ér ez a fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Van egy Canon gépem, és el szeretném adni, mert már úgymond kinőttem, be szeretnék ruházni egy dslr-re.

A gép neve Canon Powershot SX 120 IS.

Nem volt leejtve, nincs megütődve, csak a képernyőn látszik 1-2 kisebb karcolás. Szerintem egy nagyon jó gép, tud teljesen manuális módot, 10 megapixeles, 10x-es optikai zoomal, képstabilizátorral, 3"-os kijelzővel,jó optikával,manuális fókusszal.

Nagyon szép képeket csinál.

[link]

Szerintetek mennyit érhet ez a gép?



2013. febr. 17. 19:16
 1/2 anonim válasza:

Szia,

Jó kérdés! :) Nem tudom, hogy mennyit tudok segíteni, csak a viszonyítások végett:

Én kb 1 éve vettem Canon PS SX 130-at, akkor 40000 Ft-ért, azóta ennek az ára lement egyes helyeken 90 euróra, újonnan. A te géped eggyel előbbi széria, használt, lehet, hogy nem adnának érte 20 ezernél többet, vagy ki tudja... De annyiért meg kár megválni tőle - szerintem-, mert tényleg jó kis gépek.

DSLR-gépből melyiket vennéd meg, szintén Canon?

2013. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam ezen, hogy megéri-e eladni vagy nem, mivel már nem adnak sokat érte.És igen, egy Canon-t néztem ki :), 650d-t 18-135mm STM obival.
2013. febr. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!