Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen Digitális Fényképezőgépet?

Milyen Digitális Fényképezőgépet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Milyen Digitális Fényképezőgépet ajánlotok egy kezdőnek?

Nyaralási képeket,videókat szeretnék vele megörökíteni,olyan 20-25 ezret tudnék rá szánni.



2013. márc. 6. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Panasonicot optikai képstabilizátorral
2013. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A panasonic az jó márka de az belül típusnév? A fuji-ről,sony-ról,esetleg canon-ról mik a véleményetek?
2013. márc. 6. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Például ez:

[link]

Nekem is hasonló van és rossz képet még nem csinált.

2013. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem,köszi.

És a tied aksis vagy elemes? ha netán aksis akkor kb hány képet vagy hány perces videót tudsz vele felvenni?


Én még a Fuji-től nézegettem a JX-500-at a tesco-s újságban reklámozza most 19900 Ft-ért.

[link]

2013. márc. 6. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj,hogy nem digitális benne a képstabilizátor. Nem minden képed lesz éles.

Az enyémben sima újratölthető akku van,de még nem számoltam mennyit képet lehet vele csinálni egy feltöltéssel. Függ attól milyen erőset veszel.

2013. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem,és ehez mit szólsz?

Ez is panasonic de nem tudom mi különbség van a tied és e között.

[link]

2013. márc. 6. 19:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennél nincs ott amit mondtam.

Nem vagyok én nagy fotomágus,csak az előző fényképezőgépemnél még erre nem figyeltem és szar képeket csinált,pedig elég drága olympus volt. Aztán kicsit olvasgattam utánna és megvettem a legolcsóbb optikai stabilizátorral szerelt panasonicot és azóta egy kezemen megtudom számolni mennyi rossz képet csinált.

2013. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem,hát amit ajánlottál az nekem megtetszett csak még egy dolgot nem értek,ezt a képstabilizátoros dolgot.Mert van optikai meg digitális,és nem tudom mi különbség van a kettő között. A tiednél is írja,hogy optikai képstabilizátor van benne.
2013. márc. 6. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

áá ez az ez kell nekem ahol megmondják mi micsoda :)

Köszönöm

2013. márc. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!