Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a Canon EOS...

Mi a véleményetek a Canon EOS 600 D-típusú fényképezőgépről?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó gép, de én már 650D-t vennék, mert az meghajtja az STM objektíveket (és úgy néz ki, a nem USM EF-S objektívek átállnak az STM-re), valamint minden AF pontja keresztszenzoros. Szerintem ez megéri az árkülönbséget.
2013. ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gergoap ***** válasza:
Érintőképernyőset nem vennék a helyedben, állandóan pucolod majd, hogy lásd, mit fotóztál.
2013. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az van, én szeretem.
2013. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2: 650D-m van, vettem rá egy 3M fóliát és nem kell pucolgatni.
2013. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vass Sándor ***** válasza:
Manuál módban is használhatod,fólia ide vagy oda, /ami szükséges egy drágább gépnél/.Vedd bátran a 650D-T,árban,minőségben ennél nem kell jobb,hacsak nem akarsz profi fotós/profi géppel ,1-2 számjegyű sorozat/lenni.
2014. jún. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!