Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyet fényképezőgépet vegyek,...

Milyet fényképezőgépet vegyek, és mért jó a tükörreflexes gép? Miben jobb mint a többi?

Figyelt kérdés
Fényképezőgépet szeretnék venni, kezdő vagyok. A Vaterán egész olcsón találtam magamnak gépet. Azt mondták, hogy a Sony gépek elég jók. Nem tudom, lehet hogy hülyeséget kérdezek. A Fujifilm, a Finepix ezek a márkák? És ha igen, milyen minőségűek ezek a képek? (Bocsánat a halmozott kérdésekért, de nem lehet mindent külön kérdése szedni)

2013. máj. 12. 19:15
 1/4 pinkpancser ***** válasza:

Miben jobb? Minőségben! De ha már feltetted ezt a kérdést akkor nem kell Neked DSLR :)Amúgy a Fujifilm márka, a finepix pedig a digi gépei.

De szerintem írd le mire szeretnéd használni és mennyit szánsz rá, illetve használtat vagy újat akarsz venni.

2013. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel még kezdő vagyok, abban gondolkodtunk, hogy nem kell még 150 000 gép nekem, főleg igen, ha még azt se tudom mi az a tükörreflexes gép. És a vaterán láttunk használt gépet, 20 000 alatt. Nem tudom mennyire érdemes használtat venni, tényleg eléggé kezdő vagyok a fényképész világban. Természet fotókat szeretnék készíteni.
2013. máj. 12. 19:28
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


talán ugyanolyanok...

2013. máj. 12. 19:31
 4/4 pinkpancser ***** válasza:
Kezdő gépnek jó lesz, csak legyen hozzá memóriakártya. Mert ehhez bizony XD kell.
2013. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!