Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a különbség a Sigma és a...

Mi a különbség a Sigma és a Canon objektívek között?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 75-300-as canon vagy 70-300-as sigma objektívet, de melyik a jobb?

[link]


[link]


Van valami nagyobb különbség a két obi között? azon kívül hogy a sigmán nincs af(már fotóztam ilyennel, de canonnal még nem) és hogy az ár béli különbség menyire szól a név vagy a minőség megfizetésének?


Canon eos 600-d típusú géphez szeretnék.



2013. máj. 21. 21:15
 1/9 anonim válasza:
77%
A Canon sokkal jobb minőség,és precizebb az AF-is rajta.
2013. máj. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Adott esetben igen, de ezt így általánosságban nem lehet kijelenteni, a Sigma 50/1.4 sokkal szebben rajzol mint ugyanebből a Canon verzió, persze drágább is és az AF ott is kérdéses. Ebben az esetben én is Canonra szavazok.
2013. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Vegyél Canont. A Sigma sokszor zsákbamacska
2013. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
sigmán nincsen af? ezen meglepődnék :)
2013. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
most én is ezeket a köröket futom mert nem tudom miket vegyem meg mert nagyon nagy az árkülönbség neked sikerült döntened? :)
2013. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van AF csak pontatlan, egyébként Canon-nál is érdekes kérdéskör, hogy mennyire pontos az AF vagy mennyire sem. Adott típustól függ, hogy melyikből épp melyiket. Annak akinek elég a 75-300 annak valószínűleg elég a Sigma is.
2013. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én most szeretnék venni új obit kb olyan 60 000 Ft-t költenék rá és természet fotózásra(állatok) használnám mit tudnál ajánlani? :)
2013. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Állatok fotózásánál a gyújtótávolság és az adott faj ismerete a kulcs. Valami telét aminek minimum 300mm a vége, de inkább 500-600, lehetőleg minél nagyobbra tudja nyitni (csukni) a rekeszt, csak ha ezek mind teljesülnek valahol 1,5-2M Ft-nál jársz. A Természetfotó a gazdagok sportja.
2013. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
akkor egy 70-300 az nem lenne elég?
2013. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!