Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Segítséég! Most vettem gépet,...

Segítséég! Most vettem gépet, segítség :D, hogy csinálok olyan képet, hogy elől a dolog éles, hátul homályos?

Figyelt kérdés

fujifilm finepix s2950 em van, nagyon nem értek hozzá még :D

olyat szeretnék, hogy elől éles a dolog, hátul homályos

segítsetek légyszives:D


2013. jún. 3. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A választ itt megtalálod:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..


Egyébként portré állásba kell tenni. Nem néztem meg, h van-e ennek ilyen, de nagy a valószínűsége, h van. :)

2013. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először az ISO érzékenységet kell átállítanod automatáról ISO 100, vagy ha lehet, akkor alacsonyabb értékre. A programválasztó tárcsát állítsd "A" aperture prioritás üzemmódba és válaszd a legalacsonyabb értéket, ennél a típusnál tán 3,1. A zoom-ot a lehető legjobban húzd be (a nagyobb számok felé) és a fotóalany-háttér távolságnál törekedj rá, hogy a háttér minél messzebb legyen a fő témától. Ez az, amit megtehetsz ezzel a masinával. Csodát ne várj, igazán jó háttérmosást csak nagy érzékelős DSLR gépekkel és nagy fényerős optikákkal lehet elérni.
2013. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm :D

amint feltöltenek az elemek kiprobálom :D ment a zöld

néztem pár képet, annyira tetszenek:D

2013. jún. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!