Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a google talk csevegő...

Most a google talk csevegő helyett lett ez a hangoutsos dolog! Hogyan lehet visszaállítani a régi csevegőre? Hol mutatja a hangoutsban hogyha valaki elérhető, offline stb?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy S3 a telefon neve.

A google play áruházból van ez a hanguts.


2013. máj. 27. 18:12
 1/4 anonim válasza:
Szerintem is f*s lett, de mivel frissítés, szerintem nem lehet visszaállítani.
2013. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
használj im+-t vagy imo-t.
2013. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem sikerült, csak annyit scináltam, hogy töröltem a frissítést vagy ilyesmi, mert az új hangout nekem sem tetszett.De lehet, hogy nem töröltem teljesen ezt az újat, mert

van egy kis bibi. Ha a laptopom sincs bekapcsolva, azon gmail-ből ki vagyok jelentkezve, és telefonon sem wifi nem megy, s nem vagyok bejelentkezve a talk-ba.

Akkor mégis miért van a nevem mellett sárga kör,(tesóméról megnéztem) mintha be lennék lépve? Szürke x-nek kéne lennem.....áááááááááááááá


Mindenhol kiléptem, nem voltam bejelentkezve....


Köszi a segítéget :-)

2013. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SBGergő válasza:

A nagy kérdőjel nekem is az, hogy a google talk, vagy csevegő, ha a gépen vagyok bejelentkezve egyszerűen nem állítható a láthatatlan állapotra (szürke bogyó). Már visszavontam a telefonról (Sony GO) minden alkalmazásfrissítést és végül a gyári állapot visszaállítással nullára lett gyalulva. Próba: van egy másik gmail címem, amivel a sajátból használtam már a csevegőt, így onnan láthatom a sajátom állapotát, ahogyan az másoknak is jelződik.És nincs olyan, hogy szürke lenne.Vagy narancssárga, vagy zöld. És úgy sem változik semmi, ha azt választom, hogyha a gépnél azt választom, hogy kijelentkezés a csevegőből.Kijelentkezést ír, aztán nézzük a másik gmail fiókból ez hogyan látszik: semmi sem változik: max narancssárga, de mutatja, hogy rajta vagyok.

Ja, ha meg a sajátnál a láthatatlan-t választanám, kiírja, hogy hoppá, nem támogatva, mert olyan eszközről, helyről vagyok bejelentkezve, ami ezt nem támogatja. De könyörgöm!! Milyen eszköz, meg hely??!!! Hol lehet ennek utánanézni??!! Hol van élő ember, aki ennek a központi akármijébe bejáratos??

Jaa..., mert a másik gmail fiók csevegője viszont vidáman állítható az 'elérhető', 'elfoglalt', 'láthatatlan' jelzések között.

Szóval, merre keresgéljem azt a bejelentkezésemet, ami nem engedélyez változtatást??

2014. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!