Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik Fényképezőgépet ajánlanátok? (Lent)

Figyelt kérdés

Ezeken gondolkodtam.:


[link]



[link]



[link]



Szerintetek melyik éri meg a legjobban?


2013. jún. 3. 20:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

Fujifilm!! (2.)

Ismerem, nagyon jó gép. Én a helyedben azt venném.:)

2013. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Fuji-t, a rekesz és zár előválasztás lehetősége miatt.
2013. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Viszont arról többen is írták hogy elég sz.r a fókusza.
2013. jún. 3. 20:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként pontosan mit jelent ez a rekesz és záridőállítás?
2013. jún. 3. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
A fényképezés 2 legfontosabb paraméteréről van szó. A helyes expozícióhoz az adott körülmények között egy záridő-rekesz értékpár tartozik. Az előválasztás azt jelenti, h a felhasználó az értékpár egyik tagját a saját igénye szerint választhatja meg. Hogy mikor melyiket célszerű, ehhez érdemes tanulmányozni a fotós könyveket, szakcikkeket. GyK terjedelme nem erre való.
2013. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem.. És számít az valamit ezen termékek esetében, ha főként autóversenyeken készítenék képeket?
2013. jún. 3. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogyne! Megválasztod a záridőt, az adott körülmények között a legrövidebbre és exponálsz. A rekeszt a gép adja.

Ilyenkor a tárgy éles lesz, v legalább is kevésbé elmosódott. Ha pedig olyan képet szeretnél, ahol látszik az autó sebessége, kicsit hosszabb záridőt választva a kamerát együtt mozgatod az autóval. Igyekszel rajtatartani a képet és exponálsz.Így születnek az elmosódott hátterű felvételek, ahol "látszik", h az autó nem egyhelyben állt, hanem száguldozott.

2013. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, Köszönöm szépen! :)
2013. jún. 3. 22:19
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát én végülis emellett döntöttem:


[link]

2013. jún. 3. 22:54
 10/11 anonim ***** válasza:

:) Mintha ez nem lenne a 3 között ... :O


Használd egészséggel! :)

2013. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!