Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Akarok venni fényképezőgépet,...

Akarok venni fényképezőgépet, laptopot, videokamerát. Melyik gyártmány a jobb? Lefizetés 3 x 400. 000, - készpénzben. Köszi szépen.

Figyelt kérdés
Canon, Dell, Kodak, HP, Lenovo, Panasonic, Olympus, Nikon, Samsung, Sony,

2013. jún. 10. 03:51
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Neked, ecsém, mindegy. Neked minél drágább, annál jobb.


Másoknak olyan elvárásaik vannak az eszközeikkel szemben, hogy ezt tudja, azt tudja - neked az a fontos, hogy 400000 kézpénzben.


Nagyon szívesen.

2013. jún. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél egy jó kamerás mobilt.
2013. jún. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt szét kéne szedni három különböző kérdésre, mert egyik téren sincs "jobb" márka, csak a felhasználói igényeknek jobban megfelelő, adott pénzből. Így jó volna tudni, mit akarsz kezdeni vele.
2013. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
fényképezőből nikon d90, laptopból apple macbook pro, kamerákhoz nem értek
2013. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2013. jún. 16. 23:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb venni egy DSLR-t, ami kiváló képet és videót is készít? 4 kilóból a felsőközép kijön, plusz objektív.. És akkor tudsz venni egy MPB Retina-t 2,7 Ghz-el, 16 giga RAM-al, és ha nem gáz még +56 000 Ft a 800 000-en fölül, akkor 256 helyett 512-es SSD-vel kapod. Nekem is ilyen konfigban van, most lesz 1,5 hónapos. (Mielőtt újgazdag f*sz lennék: Heti 2x24, és 3x6 órát dolgoztam, mire megkerestem erre, és más, számomra luxusabb cikkekre a pénzt. Már a végkimerülés határán voltam, de amikor kibontottam, rögtön új erőre kaptam.:D)
2013. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mégis minek venne felsőközép kategóriás DSLR-t? Ha nem jártas a dolgokban nem igazán tudja majd használni...Azokon már nincs auto mód :D
2013. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen. A feleleteket. Bocs, hogy csak mostan fírkálok. Megismerkedtem egy Isteni Hölgyel.
2013. júl. 20. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Hm... Nem lesz a tervekből semmi.

Az Isteni hölgy lesz a fényképező, kamera meg a video.

Amig tart a pénz.....

Ha feleszmélsz, az utolsó 100 000-ből (készpénzben) vehetsz laptopot 80-ért, 20-ért meg egy kamera/video masinát és megörökítheted emlékeidet.

2014. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!