Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy állítsam be a bridge...

Hogy állítsam be a bridge gépet, hogy kicsi legyen a mélységélesség?

Figyelt kérdés
Nem tudom megoldani, minden tűéles...
2013. jún. 17. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kézzel be kell a legnagyobb blendenyílást állítani és a zoom legnagyobb fókuszértékét.Ezek nélkül nem lehet a MÉ-t csökkenteni!
2013. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azon túl szerintem bridge gépnél nem fogod tudni annyira elmosni a hátteret, ahogy az ember elvárná. Mondjuk obi függő.
2013. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fókuszértéket nem tudom választani, a rekesz a lehető legtágabb F3.1, amúgy Fujifilm Finepix S4000-ről van szó, azt hittem többet ki lehet belőle hozni...ezek szerint kuka, a képeken minden tűéles, élvezhetetlen.
2013. jún. 18. 10:01
 4/7 A kérdező kommentje:
24 mm es nagylátószögű egyébként (nem tudom ez mennyit számít ebben az esetben)
2013. jún. 19. 00:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta: nyitott rekesz + tele állás + a téma közel legyen. Többet nem tehetsz.
2013. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne 24 mm-en próbáld, hanem a másik végén, tele állásban. És minél közelebb a téma, annál kisebb lesz a mélységélesség.
2013. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tele állásban a legkisebb választható blendeérték (legtágabb) F 5.9 :S
2013. júl. 5. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!