Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonosok! Nem túl kicsi az a...

Iphonosok! Nem túl kicsi az a 3,5"?

Figyelt kérdés

Természetesen iohone 4-4s re gondolok. Vacilálok a necus 4 és az iphone 4s között, a nexus4 minden szempontból bejövősebb, de ha nyáron nem jön össze elég pénz, akkor maradok az iphonnál, mert azt használtan garival már 75 ropiért meg tudom venni, nexus meg lesz olyan 85-90 nyár végén is.

17/L



2013. jún. 6. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
De, a 3.5" nagyon kicsi. Bár egy csajnak azért elfogadhatóbb, hisz általában kisebb a kezük is, így nem olyan gáz a kisebb kijelző, de szerintem 4" alatt csak gyerekeknek való telefonok vannak.
2013. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem kicsi. Filmnezesre a 4,8 huvelyk se eleg. Max jobb vele youtube-on videokat nezni.
2013. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy elég. A hülyegyerekek vergődnek vele kié nagyobb.


A 75 rongyos 4s-sel óvatos legyél mert ott valami bibi van.

Vagy leharcolt vagy nem stimmel valami.

2013. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:
Szubjektív, nekem kicsi. Viszont elfogadom, hogy valakinek meg pont jó. Kezelni biztos kényelmesebb, mert 1 kézzel elérsz mindent. Netezni meg értelemszerűen a nagyobb képátló a nyerő.
2013. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne elég.. ez nem tv, mit a galaxy s4.. a 3,5 nél nagyobbat már nem igazán tudod egy kézzel kezelni ami szerintem hatalmas hátrány, már az iphone 5 nél is enyhén tapasztalható.
2013. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!