Milyen objektívet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok ajánlani objektívet NIKON vázra.

A márkája mindegy, a lényeg hogy lehetőleg olcsó legyen,minél élesebb rajzolattal, inkább valami zomm objektívre gondoltam.

Sport,esemény,portré fotózásra kellene.

Mèg jó lenne ha 2.8-as fényereje lenne de tudom hogy azok már elég drágák.Ha tudtok esetleg tapasztalatokat is írhattok.Vagy használtan is vennék, azokról mi a véleményetek.

Köszönöm!!!



2013. jún. 24. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tamron 17-50 (NEM VC)
2013. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gergoap ***** válasza:

Ezt nem oldod meg egy obival sajnos és olcsón sem!

A helyedben csak Nikont vennék, a többi márka már egyik sem úgy teljesít.

Amiket én használok és ár-értékben a legjobbak:

Sport: Nikon 70-300 VR

Portré: Nikon 50 1.8 G

Esemény: Nikon 18-105 VR

2013. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, esetleg tudja valaki hogy a régi m42-es objektíveknek mennyire szokott szép rajzolata lenni dslr-en$

Modellfotózásra és portréra használnám őket mert van egy pár.

Mir,carl zeiss,helios, objektívek.

2013. jún. 25. 13:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen a második kommentelőtől kérdezném hogy úgy sem elég croppal a 17-50-es objektív ha Csak kosár,és kézilabda meccseket fényképezek.$
2013. jún. 25. 13:10
 5/5 gergoap ***** válasza:
A 17-50-es gyújtótáv elég kicsi sportfotózáshoz. Távoli képekhez persze jó! Szinte mindenki 70-200 f2.8-at használ.
2013. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!