Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdőknek milyen fényképezőgép...

Kezdőknek milyen fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék elkezdeni fotózni, igazából nem annyira értek a gépekhez, szóval kinek milyen gépje volt elsőnek? Mire figyeljek vásárláskor? Előre is köszönöm a válaszokat
2013. júl. 6. 20:21
 1/1 betterbait válasza:
Valami kompakktal kezdenék, én egy Lumic-DMC-LX3-assal kezdtem, most Canon EOS 10D-m van és profi rendezvényfotósként tengetem napjaimat. A kis kompakt nagyon sokat segített a tanulásban, megtanultam kezelni a Manuális módot (Záridő, Blende ISO), és csak azután váltottam tükrös gépre :) a lényeg hogy próbáld tanulgatni a manuális beállításokat, ha tényleg neki akarsz veselkedni a fotózásnak. Sok Sikert ;)
2013. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!