Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek melyik DSLR a jobb?

Szerintetek melyik DSLR a jobb?

Figyelt kérdés

Nikon D3200 vagy a Canon EOS 600D?

Videózásra melyikjobb? Persze fotózásra is kell...

Árban a kettő majdnem ugyanaz (alap objektívvel), de melyik a jobb? Vagy mit ajánlanátok?



2013. júl. 2. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg videózás a cél, akkor Canon 650D, és STM objektívek. Akkor van használható autofókusz, enélkül csak manuális lehetőségeid vannak. Ami egyébként nem gond, a profik is ezt használják, csak sokat kell tanulni, hogy jól menjen, és te inkább kezdőnek tűnsz e téren.


Ha nem telik 650D + STM-re, akkor is inkább a 600D a kihajtható kijelző miatt.

2013. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Lehet, hogy Canon lesz... de ez még nem biztos.
2013. júl. 5. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:

én nekem most jött meg csütörtökön a 650D-m és nagyon meg vagyok elégedve

szerintem ha van egy kis időd, akkor rendeld meg külföldről mert nekem 70 ezerrel volt olcsóbb (szállítással együtt) a 18-55 és 55-250 mm kit-tel szerelve

majd írj, ha érdekel milyen oldalon vettem :D

2013. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!