Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Olympus VR-360-as gép miért...

Olympus VR-360-as gép miért csinál olyan képeket, mint egy 3,2 megapixeles kamerával rendelkező telefon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert olcsó?


Konkrétan mi a gond vele?

2013. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

csináltam ma a teraszunkról egy képet és teljesen el vannak mosódva az élek.

ilyen képet csinál: [link]

2013. júl. 7. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Első körben azt mondanám, az ISO 1600 érzékenység miatt. Ezt állítsd 100-ra, és csak akkor állítsd feljebb, ha nagyon kevés fény van.
2013. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
automatikusra van állítva
2013. júl. 7. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha nem, nem. Nekem mindegy.
2013. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem mire fel ez a stílus. Én normálisan válaszoltam akkor elvárnám, hogy ha már valaki hozzá szól valamihez akkor vagy normálisan tegye azt, vagy inkább hallgasson.
2013. júl. 8. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Én elmondtam, mi a gond, amit te félresöpörsz azzal, hogy automatikusra van állítva.


Most akkor mégis mit vársz tőlem?

2013. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én csak megjegyeztem, hogy az automatikusra volt állítva.. nem söpörtem félre.. mondjuk úgy is meg lehetett volna a helyedben ezt fogalmazni, hogy nem feltétlen jók az automatikus beállítások, próbáljak meg rajta állítgatni, kitapasztalni vagy akármi...
2013. júl. 8. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudjon, drága hölgyem, de bátorkodnék megjegyezni, hogy az ön által alkalmazott beállítások, bár nagyszerűek, az adott körülmények között nem feltétlenül fogják a legjobb képminőséget biztosítani.


Ha méltóztatna esetleg venni a fáradságot, és a kedvemért az ISO érzékenységet 100-ra állítani, roppant hálás lennék. Higgye el, önnek is megéri a fáradságot!


Alázatos szolgája:


A.

2013. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!