Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen megbízható,3-5 megapixe...

Milyen megbízható,3-5 megapixeles kamerával, zenelejátszóval, hosszú élettartamu akkumulátorral ellátott nem okostelefont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy két modellt már kinéztem. Jelenleg egy okostelefonom van, de már rosszul vagyok tőle, hogy minden nap kell tölteni, még ha nem is használom, max másfél nap.

Szóval amiket én néztem: Samsung S5610, Nokia x2-00.

Amire használnám: Telefonálás, zenehallgatás, rádió hallgatás, esetlegesen fényképezés (ezért kellene bele a 3-5 mpixel kamera) és ha még mellette netezni is tudnék róla az már tökéletes lenne(persze csak alap dolgokra). Ha 3-4 napot bírna az akksi, átlag használat mellet, az már jó lenne.



2013. jún. 4. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
S5610. Strapabíró, zenehallgatás, fényképezés, rengeteg telefonálás, sms-ezés és 6-7 napig bírja nekem. És ahhoz képest, hogy nem "okostelefon", jó képeket csinál.
2013. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Én is a samu felé hajlok, ám sokfelé olvastam, hogy halk, mármint telefonálás közeben, illetve idéznék egy véleményt az egyik oldalrol:


"Iszonyu halk telefonalaskor soxor mar szinte belepreselem a fejembe hogy halljam a tuloldalrol beszelo hangjat.

Lassu mindenhol( software, fenyekepzogep etc). A fenykepezogep, exponalaskor, mind a fenykep elmentesekor egyszeruen botrany sebesseget prdukal.

Hamarabb felirom egy kockas papirra a 0-akat es az 1-eseket.

Zajos fenykepeket keszit"


Na már most ez nem tudom mennyire igaz ? (A mostani galaxy 3-asom se valami gíors egyébként.)

2013. jún. 4. 15:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Hálás lennék még további kommentekért. Köszönöm!
2013. jún. 4. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem okostelefon, akkor én is a Samsung s5610-est ajánlom
2013. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Várnék még kommenteket! Tippeket.
2013. jún. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!