Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyibe kerül a legolcsóbb...

Mennyibe kerül a legolcsóbb kamera amellyel még normális youtube minőségű video-t lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Mindegy hoyg HD vagy DV vagy ilyesmi, youtube reklámvideo-k készítéséhez kellene, az ár a legfontosabb szempot, és hogy kb ilyen minőséget még tudjon felvenni mint ez a video: http://www.youtube.com/watch?v=U5vMqYYAaNc

2013. júl. 8. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A mai közép éa felsőkategóriás telók szép hd videókat veszenek fel. Szerintem untig elég.
2013. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, gen tudom de megmondom őszintén én 23 ezer HUF-ért vettem a telóm ami még a közép árkategóriát is nedszesen éri el és azzal még elég gagyi video-kat lehet csinálni.

Tehát inkább kamerát vennék, és minél olcsóbban meg szeretném úszni:)

2013. júl. 8. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyen videókat akarsz felvenni akkor mi értelme egy külön kamerának? Vegyél egy kicsit jobb mobilt és azt legalább kihasználod másra is.
2013. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemrég vettem mobilt, és inkább egy olcsóbb kamerával úsznám meg a dolgot:)
2013. júl. 8. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
23ezerért nem nagyon lehet kapni olyan telót amivel lehet jóminőségü vidit készíteni max használtan, azok inkább 40-50k-nál kezdődnek de viszont 20ért már kapsz olyan kamerát ami elég jó minőségü akár Full HD-s vidit rögzít
2013. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!