Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőt válasszam?...

Melyik fényképezőt válasszam? Melyiket érdemes, melyik jobb?

Figyelt kérdés

van öt fényképezőgép, nem tudom melyiket vegyem.:

1. Samsung WB100

2.Fujifilm FinePix S2980

3. Panasonic Lumix DMC-LZ20

4. Nikon Coolpix L310

5. Fujifilm FinePix S4500



2013. júl. 11. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva lusta voltam mindre egyenként rákeresni, de a Nikon coolpixeket régóta nézem, bár ezt a típust még nem láttam...meg kell mondjam ez a típus igazán remek....egy másik típusból hiányoltam a zoom-ot de ebben jócskán belerakták az onnan hiányzót, 14 megapixel pedig már elég jó...persze attól függ mire kell, ha családi fotókra, rövid videókra, facebook képek készítésére akkor ez a gép tökély...és több is mint kell főleg az uttóbbira....
2013. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát leginkább pályázatokra, meg amatőr fotós oldalakra fotózok inkább mint családi fotók. arra is jó?
2013. júl. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!