Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? melyiket érdemes választani? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Samsung galaxy S4 vagy pedig a Samsung galaxy note II
2013. jún. 27. 18:58
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Nekem használhatatlan lenne egy note2 méterű telefon, mert zsebben szeretem hordani és ez 5" felett nem kényelmes. Ezért az S4-re voksolok. Persze ha téged ez nem zavar akkor más a felállás.
2013. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xKakashix ***** válasza:
Nekem ez nem lenne kérdés, S4-et venném erősebb mint a note2, kijelzője is szebb, persze ha filmet szeretnél nézni rajta (ami nem valószínű) akkor note2.
2013. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
filmnézésre is elég az 5" és a fullhd kijelzőn jól mutatnak a filmek úgyhogy mindenféleképpen S4 :)
2013. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb belsőleg? Ilyesmi...?!
2013. jún. 28. 23:30
 5/7 xKakashix ***** válasza:

S4 de leírom nagyjából a fontosabb adatokat:

CPU: Qualcomm Snapdragon 600 4 mag 1.9 GHz

GPU: Adreno 320

RAM: 2GB

Belső memória: 16 GB ami 64 GB-ig bővíthető

Kijelző: 5" Full HD felbontás (Super Amoled, Gorilla Glass 3)

Kamera: Előlapi 2MPx 1600x1200 pixel, Hátlapi 13MPx 4128x3096 pixel, Full HD video felvétel


Hát kb. ennyi :)

2013. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

jobb az s4 de a note 2-ben van stylus toll, lehet használni a tabokban megismert osztott képernyőt pl: youtube és facebook egyszerre futtatható (a méreteket te adod meg)

de mivel én nem samsung párti vagyok ezért nem is ebben gondolkozom, de még jó lehet a note 3 ha tudsz rá várni..

2013. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeség hogy nagy. 3 napig tart megszokni. Aztán minden telefon pici lesz. Különben nem telefon a Note. Phablet.
2013. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!