Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy kezdő fotósnak ajánlott a...

Egy kezdő fotósnak ajánlott a Fuji FinePix S2980 fényképezőgép megvétele?

Figyelt kérdés

[link]

Megéri az árát a tudásához képest?



2013. júl. 15. 16:14
 1/5 anonim válasza:

hát attól függ milyen témát szeretnél majd fotózni. de alapvetően kezdésnek tökéletes..bár inkább olyat vennék ami zsebben elfér mondjuk ezt: Nikon Coolpix S3500


én fuji s1800-al kezdtem most tükrös canon 1100D-m van,de nemsoká canon 7d

2013. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 omkrisztian92 válasza:
100%

Hali!

Mint az előttem íro is írta, nagyjából gondold végig mire fogod használni a gépet, mit fogsz fényképezni...

Szerintem kezdésnek jó kis gép. ebben nem értek egyet hogy olyat kellene venni ami elfér a zsebünkben...már a bridge gépek is egy más világ mint a kis "szappantartók".

Nekem Fuji HS25-öm van jelenleg...még ez is egy bridge gép.

Számolj az árba bele hogy plusz akksik és tok legalább legyen meg majd hozzá.

Én előnyére írom hogy ceruza elemkkel akksikkal működik mert könnyebb pótolni vagy többet is be tudok szerezni belőle...

Egy két hónap alatt vagy picivel több kezdesz majd belerázódni...szóval ajánlom a gépet! :D

2013. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. :) Nektek mióta hobbitok a fotózás?
2013. júl. 24. 20:17
 4/5 omkrisztian92 válasza:
Én most tavasz óta április körül kezdtem foglalkozni jobban vele. :)
2013. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És kértél valakitől tanácsokat? :D Vagy könyvet használtál? Vagy egyszerűen magad fedezted fel a fortélyait? :D Miket fotózol leginkább?
2013. júl. 25. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!