Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Panasonic Lumix DMC-FZ200-as...

Panasonic Lumix DMC-FZ200-as Bridge fényképezőgépről vélemények, tapasztalatok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nemsokára,egy ilyen masinát készülök venni,néztem róla teszteket is,de más felhasználók véleményére,tapasztalatára és észrevételeire is kíváncsi lennék,Előre is köszönöm a válaszokat,természetesen a zöld pacsi jár! :)

#Bridge #Lumix #észrevétel #fényképezőgép.Panasonic
2013. júl. 19. 21:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg?
2013. júl. 21. 21:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy elődje volt (FZ45) egy ismerősnek most van FZ150-e, ezek nagyon hasonlítanak egymáshoz is, így egy kis saját összegzést tudnék írni a tapasztalatok alapján.


Előny:

- videózásra is nagyon jó, jó minőségű videókat csinál

- egy töltéssel is nagyon sokáig bírja

- van benne teljes manuál

- FZ150-nél és FZ200-nál vakupapucs

- szintén az említett két típusnál külső mikrofon csatlakoztatási lehetőség (a legolcsóbb ebay-es külső mikrofonnal is olyan eredményt lehet elérni, mintha rendes stúdiófelvétel lenne a videó alá illesztve, ha érdekel privátban tudok ilyet küldeni)

- szűrők, előtétek helyezhetők rá

- napellenző alaptartozék

- távkioldó is van hozzá

- Leica lencse

- nagy zoom


Hátrányok:

- legszűkebb blendeérték csak 8

- FZ45-nél nagyon zajos képek


Remélem tudtam valamelyest segíteni! :)


19/L

2013. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: előnynek mondanám még a makróját is
2013. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) 16/F
2013. júl. 30. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, remélem hasznos volt! :)
2013. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!