Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szép estét mindenkinek Valaki...

Djubika kérdése:

Szép estét mindenkinek Valaki már probálta a Nikon d3200 vagy canon eos1100 vagy nikon d3100 DSLR gépeket szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Én az árához való tudásszintet szeretném megtudni mert azt én is tudom ,hogy a nikon 3200 jobb mint a canon 1100 as de érdemes többet adni érte tehát annyival jobb a képe mert egy két helyen olvastam hogy a 24 megapixel már észrevehetetlen egy 14 megypixeles kamerával szemben egy 20 x 30 as fotón (papir) A gép az esküvőnk fotozására kellene.

2013. júl. 22. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A saját esküvődet szeretnéd fotózni? Esküvőfotós vagyok de ilyennel nem próbálkoznék. Keress egy esküvőfotóst. Amennyiért kapsz egy ilyen fényképezőgépet (kb. 150e Ft) már találsz olyan fotóst akinek ennél sokkal minőségibb cucca van és tudja is használni.


Sok boldogságot!

2013. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a saját esküvőmet szeretném hanem az utána jövő kirándulásunkat meg hát ilyesmi dolgokat és szeretnék egy jó minőségű fényképezőgépet.
2013. júl. 22. 20:53
 3/5 verde válasza:
Kirándulások, családi események fényképezésére tökéletesen elég a eos1100 vagy a d3100. Tudásuk szinte egyforma, az hogy a kettő közül melyik szimpatikus, neked kell eldöntened. Itt a gyakorikérdéseken is van legalább 2 bejegyzés ami a kettőt hasonlítja össze. Sok boldogságot!
2013. júl. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Nikon D3100-at javasolnám egy 18-105 VR objektívvel, ez nagyon jó ár-érték aránnyal old meg majdnem mindent, ami a nászúton szembe jöhet. Plusz elég könnyű szett, az sem utolsó.
2013. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 verde válasza:
ja igen, végül én is a d3100 mellett döntöttem!
2013. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!