Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » GoPro éri meg jobban vagy a...

Csák Norisz kérdése:

GoPro éri meg jobban vagy a kézikamera?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta, hogy vegyek-e GoPro-t mivel én vízallat is akarok csinálni videót meg a fejemre a fejpánt rajta a kamera.

GoPro negatívum(ok): Nincs képernyője

Kézikamera negatívum(ok): nem lehet víz alatt használni, a fejedre nem lehet rakni



2013. aug. 21. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, rajtad kívül senki nem fogja tudni eldönteni, mire akarod használni. Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy traktort vegyél vagy sportkocsit. Az egyikkel nem lehet szántani, a másikkal meg menni az autópályán...


A kézi kameráknak nem csak a képernyő az előnye, de jobb a mikrofon, a képminőség (utóbbi nem jelentős), valamint van zoom. De ha izgalmas dolgokat akarsz egyedi szögekből rögzíteni, akkor nem mész vele sokra.

2013. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Hát kérdezd meg HErBY-t, neki olyan van. Egyébként szerintem GoPro. De az is kérdés, hogy mennyire számít neked az, hogy ki tudd fordítani a képernyőt, hogy megnézd, hogy mit veszel fel, de amúgy meg nem értek nagyon a kamerákhoz. :D:D:D
2013. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már van Gopro app, amivel a telefonodon látod mit vesz a kamera. Szerintem a gopro jobban megéri, mivel jóval kisebb, akár a zsebedben is elfér, és bármit felvehetsz gond nélkül. És a képminőség sem marad el egy drágább kézi kamerától.
2013. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet vásárolni goprohoz LCD BacPac-et és meg van oldva a képernyő dolog.

Szerintem gopro, éppen tegnap elott vettem egyet. :)

2013. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!